Zănoagă II
Adi - Robi (C) - Ababei (46' Tibi) - Cristi
Nicu (46' Fane) - Vlaiconi (58' Ilie) - Eugen - Csabi
Zănoagă I (72' Alex) - Dani

Pe o vreme frumoasă, prielnică pentru fotbal şi în prezenţa unui public numeros, echipa noastră a făcut cel mai prost joc din acest campionat, chiar dacă scorul a fost doar 1-0 pentru AS Criciova acest lucru se datoreză doar portarului nostru care a apărat tot, mai puţin golul marcat de oaspeţi în minutul 59 la o greşeala a fundaşilor centrali. Cu toate că Criciova a dominat în cea mai mare parte jocul în minutul 32 Dani putea deschide scorul când a scăpat de marcajul fundaşului şi în loc să continue faza a şutat de la 18 metrii pe lângă poartă cu toate că Zănoagă I se afla şi el liber. În rest Criciova a avut 4-5 ocazii clare dar Zănoagă II a fost la post , cum ar fi şutul de la marginea careului din minutul 25 când cu un ultim efort a reuşit să pareze şutul expediat de atacantul oaspeţilor sau lovitura liberă executată impecabil la vinclu dar cu un reflex frumos a parat mingea, apoi când varful oaspeţilor a scăpat singur cu portarul acesta a reuşit să prindă mingea chiar pe linia porţii.
În concluzie o victorie meritată pentru Criciova care acumulează 27 de puncte , iar pentru noi urmează o deplasare la Mănăştur II.