Cartier Drăgan - Dumbrava: duminică ora 11, la Jabăr, scor 9-1.

Arsenal - Coştei: duminică ora 11, teren Mondial Bocşei, scor 3-2.

Boldur - Ştiuca, duminică ora 15, scor 1-1.

Secaş - Babşa, duminică ora 15, scor 0-5.
Arbitrii: - Soreanu F. - Tudor C.

Voinţa Lugoj - Sacoşu T. duminică ora 14, teren Hipodrom, scor 2-1.
Arbitrii: Mitrache - Grozoni - Bozdog.
Victorie importantă obţinută de Voinţa. Voinţa cu această victorie reintră în lupta pentru promovare, fiind la o distanţă de doar 5 pucte de primul loc, dovedind că este o echipă cu experinţă. Sacoşu Turcesc a arătat ca o echipă de mijlocul clasamentului în această partidă, cu puţine faze de poartă, dar în schimb cu mulţi nervi, lucru dovedit chiar de către căpitanul echipei care a şi fost eliminat în minutul 55, după a primit un cartonaş galben în acelaş minut a înjurat pe arbitrul central al partidei, care nu a stat pe gânduri şi i-a arătat direct cartonaşul rosu.
Golurile au fost marcate pentru Voinţa în, minutele 27 şi 67, iar Sacoşu Turcesc reducând din diferenţa în minutul 89.

Gruni - Racoviţa II, duminică ora 15, la Belinţ, scor 1-2.
Arbitrii: Daminescu - Foale - Corduneanu
Echipa din Gruni începe să prindă contur, fiind învinsă greu de echipa AS Racoviţa II.

Lucareţ - Niţchidorf, duminică ora 11, scor 0-1.
Arbitrii: Daminescu - Coşleba - Nagy
Meci bun al echipei din Niţchidorf care pe lângă golul marcat dintr-o lovitură liberă au mai ratat cel puţin 4 ocazii clare de gol. Olimpia Niţchidorf cu aceasta victorie s-a apropiat la doar 2 puncte de Sacoşu Turcesc şi de Ohaba, echipe ce se află pe primele două locuri ale clasamentului desparţite doar de goşaveraj.

Iosifalău - Şanoviţa, duminică ora 15, scor 3-2.
Arbitrii: Nicolescu - Olariu - Stanciu.

AC Belinţ - Ohaba, duminică ora 11, scor 2-4.
Arbitrii: Miculaiciuc - Drăguţ - Olariu